Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA CABANA FRAGA PENTRU 70 STUDENTI IN PERIOADA 21-27 IANUARIE 2020. Camere de 2 si 4 locuri separat fete/baieti, fiecare camera dotata cu baie proprie, internet gratuit, spatii de depozitare a materialului sportiv pentru 90 perechi de schiuri, clapari etc., partie de schi pentru incepatori cu grad de inclinare redus, distanta de la punctul de cazare la pirtie este 100 m .Cabana este situata intre Predeal si Piriul Rece la o distanta de 2 km de Paraul Rece si 3 km de Predeal si 25 km de Brasov.Accesul persoanelor straine in spatiul de cazare este interzis in aceasta perioada.

Număr anunț
DA24835017
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FRAGA M.M. S.R.L. (CUI 1127194)
Cod CPV
55200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.599,60 RON
Valoare atribuită
13.599,60 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.599,60 RON

din 13.599,60 RON estimat