Atribuită Cumpărare directă

250mg Cutie x 10 flacoane din sticla incolora, capacitate 10ml, inchise cu dop din cauciuc sigilat cu capsa din aluminiu prevazuta cu disc din polipropilena, continand pulb pentru sol inj/perf (3 ani) PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. ANTIBIOTICE

Număr anunț
DA24812732
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267,50 RON
Valoare atribuită
1.267,50 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267,50 RON

din 1.267,50 RON estimat