Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii intretinere, administrarea datelor de configurare si tratarea deranjamentelor asupra echipamentelor din: Sistem telefonie si internet , sistem alarmare efractie, sistem TVCI si , conform oferta acceptata de beneficiar. Serviciile vor fi prestate conform graficelor legale ( legea 333/2003 HG 301/2012 ) ,cat si la cererea expresa a beneficiarului. Valuarea serviciilor de service se va achita in rate lunare.
- Număr anunț
- DA24807372
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 50334110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.