Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistență tehnică software pentru sistemul/programul informatic integrat financiar – contabil „ eXpert bugetar”, ce cuprinde următoarele module: – “Buget, rectificari bugetare, proiecte buget, buget multianual, centralizare si raportare Forexebug” – „ Monitorizarea cheltuielilor de personal”; - Servicii de asistență tehnică software pentru Impozite si Taxe Locale" Aplicatiile sunt adaptate permanent noilor modificari legislative aparute ulterior, iar customizarea /modificarea aplicatiei în functie de acestea, pe toata perioada contractului.
- Număr anunț
- DA24809883
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.