Atribuită Cumpărare directă

Întretinerea si actualizarea pachetelor software Contabilitate-Buget-ALOP, Ajutor Social, Ajutor Incalzire, Alocatie familiala, Amortizare, Stoc conform eventualelor schimbari al legislatiei. Instruirea sau reinstruirea personalului si perfectionarea programelor în functia cererilor. In caz de urgenta asistare imediata prin asistenta la distanta, sau in MAXIM 120 minute la sediul comunei .

Număr anunț
DA24809219
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Furnizor / câștigător
LOGIC SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 28334264)
Cod CPV
72500000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.600 RON
Valoare atribuită
21.600 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.600 RON

din 21.600 RON estimat