Atribuită Cumpărare directă

Masti de anestezie pentru adulti nr. 4, transparente. CU COLIER ROSU Prezinta balonas gonflabil, reglabil in functie de necesar. Ambalate individual steril. Prezinta cod al culorilor. Produs conform standardelor de calitate ISO 9001, ISO 13485 SI au marcaj CE

Număr anunț
DA24832554
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,60 RON
Valoare atribuită
263,60 RON
Data publicării
12.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,60 RON

din 263,60 RON estimat