Atribuită
Cumpărare directă
Suport instrumente birou rotativ 9 piese negru/rosu Forpus UFO FO30526 buc 1; Capsator 24/6 30 coli Rapid F16 (HS1/FS1) negru buc 1; Perforator 30 coli Forpus metalic albastru FO61572 buc 1; Tavita suprapozabila Esselte Europost diverse culori buc 1; Calculator de birou 12 dig Canon buc 1.
- Număr anunț
- DA24834905
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,94 RON
- Valoare atribuită
- 251,94 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.