Atribuită Cumpărare directă

PERFUZOR ac plastic Germanmed®, cu luer-lock. Descriere: cu filtru special SBMF Bacteria Barrier, pentru administrarea intravenoasa de fluide perfuzabile; acul din plastic are varf ascutit si dur, cu filtru special antibacterian,care sa permita intrarea aerului si sa impiedice contaminarea lichidelor; filtru fin sub forma de disc, care sa asigure trecerea lichidelor fara impuritati;sistem de pensare a tubului perfuzorului; bulb din latex pentru administrarea extramedicatiei; tub rezistent la innodare/impletire; luer-lock pentru securizarea procedurii, impotriva deconectarii accidentale; lungimea setului 150 cm; sterilizata cu EO, de unica folosinta, non-pirogenica,ne-toxica; ambalajul individual, impermeabil microorganismelor,este marcat CE, producator, importator, lot, data fabricatiei, data expirarii Certificat CE

Număr anunț
DA24832586
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33194000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,20 RON
Valoare atribuită
860,20 RON
Data publicării
12.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,20 RON

din 860,20 RON estimat