Atribuită Cumpărare directă

Trusa ace aspiratie pleurala – toracocenteza, 3 ace 2 BUC-14G, 2 BUC.- 16G, 2BUC-18G, Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA24825482
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat