Atribuită Cumpărare directă

Entitatea contractanta doreste instruirea, specializarea a două persoane pentru ocupatia fochist clasa C. În acest sens daca sunteti de acord cu solicitarea noastra, va rugam sa ne transmiteti prin email la adresa simona.bara@casomes.ro (in aceesi zi cu acceptarea solicitarii) urmatoarele: data preconizata a inceperii cursurilor, dovada de competenta a prestatorului de servicii care sa ateste, certifice competentele in domeniu, conditiile si termenele de plata, actele necesere pentru cei doi cursanti si propunerea de contract daca este cazul. În cazul in care nu este necesar incheierea unui contract de prestari servicii, entitatea contractanta va emite o comanda ferma dupa atribuirea achizitiei initiata in SEAP.

Număr anunț
DA24827067
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
FUNDAŢIA APT INTERNAŢIONAL (CUI 11665760)
Cod CPV
80511000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat