Atribuită Cumpărare directă

elemente de scenografie - Spectacol "ÄCTUL DE "CASATORIE" DULAP PENTRU HAINE , PE ROTI DIMENSIUNE 2200 X 1200 X 700

Număr anunț
DA24830574
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.358 RON
Valoare atribuită
4.358 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.358 RON

din 4.358 RON estimat