Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie rechizite descriere: Pix gel rosu (varf mediu de 1mm) - 5 buc x 1.61 = 8.05 lei fara TVA; Marker vopsea argintie (uni ball PX-20 2.2-2.8mm) - 3 buc x 9.80 lei =29.40 lei fara TVA; Marker vopsea galbena (uni ball PX 20 2.2-2.8mm)-3 buc x 9.80 lei=29.40 lei fara TVA; Marker vopsea rosie (uni ball PX 20 2.2-2.8 mm)-3 buc x 29.40 lei fara TVA; Marker permanent negru (varf rotund de 1-3 mm) -5 buc x 1.48 lei=7.40 lei fara TVA; Marker text - set 4 culori (grosime scriere 2-5 mm) set 1 x 6.17=6.17 lei fara TVA ;TOTAL=109.82 lei fara TVA.Produsele se vor livra conform ofertei inregistrate la Serviciul Achizitii cu nr.6837/17.12.2019
- Număr anunț
- DA24811610
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,82 RON
- Valoare atribuită
- 109,82 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.