Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de achiziţionează servicii de mentenanță și întreținere lunară pentru stația de pompare și sistemul de stingere a incendiului cu drencere, sprinklere și hidranți pentru stadionul Cluj Arena, conform cerințelor caietului de sarcini, disponibil pe site-ul Consiliului Judeţean Cluj - secţiunea Achiziții – Anunţuri achiziții directe, https://www.cjcluj.ro/achizitii-directe.

Număr anunț
DA24825044
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.650 RON
Valoare atribuită
27.650 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.650 RON

din 27.650 RON estimat