Atribuită Cumpărare directă

Sistem resuscitare cu balon Ruben. Set PVC complet ce include masca, tub oxigen si rezervor. Marcaj CE

Număr anunț
DA24815853
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33157000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.955 RON
Valoare atribuită
1.955 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.955 RON

din 1.955 RON estimat