Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT ŞI DE ELIMINARE FINALĂ A DEŞEURILOR MEDICALE, CU DOUĂ COLECTĂRI PE SĂPTAMÂNĂ ŞI AMBALAJE INCLUSE ASTFEL: - CUTII PLASTIC 1.5L X 40 BUC/LUNĂ; - CUTII PLASTIC 5L X 80 BUC/LUNĂ; - CUTII CARTON 10L X 150 BUC/LUNĂ; - SACI GALBENI 15L X 600 BUC/LUNĂ; - SACI GALBENI 60L X 400 BUC/LUNĂ; - SACI GALBENI 100L X 500 BUC/LUNĂ.
- Număr anunț
- DA24819661
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.600 RON
- Valoare atribuită
- 75.600 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.