Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 AMESTEC LEGUME KG 20.000 8.2900 165.80 14.92 2 BOIA BUC 30.000 2.0200 60.60 5.45 3 BRANZA VACA KG 60.000 15.6000 936.00 84.24 4 BULION BC 80.000 3.2800 262.40 23.62 5 CARNE TOCATA KG 40.000 17.4400 697.60 62.78 6 CARTOFI KG 400.000 2.8000 1 120.00 100.80 7 CEAI PLANTE BC 100.000 3.2100 321.00 28.89 8 CEAPA KG 100.000 3.3900 339.00 30.51 9 CIMBRU PLIC 20.000 1.8400 36.80 3.31 10 CIUPERCI PLEUROTUS KG 2.000 13.8000 27.60 2.48 11 CRENVURSTI KG 40.000 15.1500 606.00 54.54 12 DOVLECEI KG 2.000 4.1300 8.26 0.74 13 FAINA KG 20.000 2.0200 40.40 3.64 14 FIDEA BC 50.000 2.7500 137.50 12.38 15 FOI DAFIN BUC 30.000 0.9200 27.60 2.48 16 GEM 20G BC 2000.000 0.4500 900.00 81.00 17 IAURT BC 396.000 1.1000 435.60 39.20 18 LAPTE L 264.000 3.0300 799.92 71.99 19 MARGARINA BC 48.000 3.6500 175.20 15.77 20 MORCOVI KG 60.000 2.7500 165.00 14.85 21 OUA BC 900.000 0.5500 495.00 44.55 22 PIPER 10 GR BC 50.000 1.3800 69.00 6.21 23 PULPE PUI KG 80.000 7.3900 591.20 53.21 24 SCORTISOARA BC 15.000 0.9200 13.80 1.24 25 SECRETUL GUSTULUI BC 30.000 5.9700 179.10 16.12 26 SMANTANA 900G BC 12.000 7.3900 88.68 7.98 27 SOIA 100 GR BUC 50.000 1.8300 91.50 8.24 28 TELINA KG 12.000 5.5000 66.00 5.94 29 ULEI BC 60.000 4.1300 247.80 22.30 30 USTUROI KG 3.000 11.1900 33.57 3.02 31 VARZA KG 150.000 2.5700 385.50 34.70 32 VEGETA KG 21.000 19.2700 404.67 36.42 33 VINETE KG 3.000 9.1700 27.51 2.48 34 CONOPIDA KG 2.000 8.2600 16.52 1.49 35 CARNATI KG 20.000 16.5100 330.20 29.72
- Număr anunț
- DA24824279
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI 1071948)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.302,33 RON
- Valoare atribuită
- 10.302,33 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.