Atribuită Cumpărare directă

Cu un design modern si o rezistenta mare in timp, cosul de gunoi Idea cu pedala, de capacitate mare, se va potrivi cu usurinta in cela mai diverse profesionale, putand fi insa folosit si pentru colectarea gunoiului din locuintele individuale. Este un cos de gunoi foarte practic, cu un design special realizat pentru a fi atat placut, cat si usor de folosit. Are o pedala datorita careia utilizatorul nu are nevoie sa il atinga atunci cand arunca gunoiul. Cosul este dotat cu o galeata detasabila cu maner, evacuarea gunoiului realizandu-se cu mai mare usurinta. Culori disponibile cos gunoi cu pedala: alb Culoare capac cos de gunoi: negru Dimensiuni: 35cm* 29cm* 44.5 cm Cosul de gunoi cu pedala de 24L este ideal pentru birou sau pentru acasa. Utilizandu-l, pastrezi la indemana o modalitate simpla si confortabila de depozitare temporara a resturilor menajere.

Număr anunț
DA24820369
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.386 RON estimat