Atribuită
Cumpărare directă
FISA DE MAGAZIE BUC 300.00 ETICHETE ETIBOX-COALA BUC 20.00 FISA MIJLOCULUI FIX BUC 300.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 FISA DE MAGAZIE BUC 300.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 35.00 DOSAR PVC BUC 260.00 DOSAR CU SINA BUC 54.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 4.00 CORECTOR CU BANDA PELIKAN MINI BUC 7.00 PIX CU GEL UB 170 BUC 18.00 CREION CU RADIERA FABER CASTEL BUC 2.00 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 3.00 PIX SCHNEIDER K15 BUC 2.00 MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER BUC 2.00 NOTES CUB OFFICE COVER BUC 1.00 MARKER PERMANENT VF ROTUND MILAN BUC 1.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 10.00 REZERVE PIX CELLO BUC 3.00 RADIERA MILAN TRIUNGHIULARA BUC 1.00 CALCULATOR BIROU AS2200 12DIG BUC 1.00 DOSAR PLIC STANDARD ALB BUC 20.00 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 2.00 REZERVA CREION MECANIC ROTRING SET 2.00 ALONJA BUC 30.00 PLANNER BIROU 30X10 EGO BUC 1.00
- Număr anunț
- DA24838726
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.068,97 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.