Atribuită
Cumpărare directă
În funcție de cerințele beneficiarului vor fi prestate următoarele servicii: 1. Sonorizare - în funcție de eveniment se va asigura sistemul de adresare publică cât si echipamentele conexe, microfoane, stative, mixer, amplificatoare. 2. Iluminat- toate reflectoarele folosite vor fi tehnologie LED, astfel consumul de curent electric din locație va fi redus iar la Casa Filipescu Cesianu va fi montată o schelă de lumini în permanență, evitând astfel rulaje mari de cablu in sala de spectacol. La nevoie soluțiile noastre de iluminat spectacole se pot muta în alte locații. 3. Înregistrare video și transmisie live pe youtube, site propriu sau altă platformă digitală la cererea beneficiarului. De asemenea, în cadrul transmisiei/înregistrării video, a unui eveniment, vocea va fi înregistrata cu ajutorul microfoanelor din sistemul de sonorizare pentru a garanta o înregistrare audio de calitate. La cererea beneficiarului anumite înregistrări vor fi editate profesional pentru a spori calitatea video/audio. Vor avea loc 2(doua) evenimente pe luna si anume: 1. 14.01.2020, 18:00, conferință Idei în Agora, România și Europa. De la decalaje la convergențe? Bogdan Murgescu în dialog cu Sorin Antohi 2. 28.01.2020, 18:00, conferință Idei în Agora, Marius Oprea în dialog cu Sorin Antohi / Casa Filipescu-Cesianu 3. 11.02.2020, 18:00, conferință Idei în Agora, Vasile Ernu în dialog cu Sorin Antohi/ Casa Filipescu-Cesianu 4 25.02.2020, 18:00, conferință Idei în Agora, Virg
- Număr anunț
- DA24843616
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- CENARIUS ENTERTAINMENT MEDIA SRL (CUI 38151965)
- Cod CPV
- 92100000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.335 RON
- Valoare atribuită
- 6.335 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.