Atribuită
Cumpărare directă
PACHET FORMAT DIN: 1 BUC - NAS Synology DS1819+, 8-Bay SATA, Intel 4C 2,1GHz, 4GB, 4xGbE LAN, 4xUSB3, 2xeSATA - pret 5041,18 lei Synology DS1819+, 8-Bay SATA, Intel 4C 2,1GHz, 4GB, 4xGbE LAN, 4xUSB3, 2xeSATA PN: c8894085 PN: DS1819+ Garanție acordată de producător, 36 de luni Synology DS1819+, 8-Bay SATA, Intel 4C 2,1GHz, 4GB, 4xGbE LAN, 4xUSB3, 2xeSATA DESCRIERE pe larg Medii de stocare Suport RAID Da Niveluri RAID 0,1,5,6,10,JBOD Drive bay-uri tip hot-swap Da Sisteme de fişiere acceptate BTRFS,FAT,HFS+,NTFS,ext3,ext4 Discuri de stocare instalate Nu Tip discuri de stocare instalate Nu Tipuri discuri de stocare suportate HDD,SSD Număr de discuri de stocare suportat 8 Procesor Procesor C3538 Numărul de nuclee de procesor 4 Familia de procesoare Serie de procesor de care aparține operatorul. Intel Atom Memorie Maxim memorie RAM suportată 32 Giga Bites Sloturi pentru memorii Numarul si tipul sloturilor de expansiune;include conectorul descrierea modulelor de memorie 2 Reţea Ethernet / conexiune LAN Da Ethernet LAN rată de transfer de date 10,100,1000 Mbit/s Wi-Fi Nu Ajutor iSCSI Da Wake-on-LAN ready Da Protocoale de reţea acceptate Protocoalele de reţea testate ca si compatibile cu acest produs CIFS, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP) Agregare Link Da Conexiune eSATA cantitate porturile 2 Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi 4 Design Tip de sasiu Lista
- Număr anunț
- DA24826132
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233140-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.202,54 RON
- Valoare atribuită
- 7.202,54 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.