Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de curatenie la sediul Primariei Hoparta, camin satul Hoparta si anexele apartinatoare Primariei Hoparta. Se achizitioneaza 120 ore pentru o luna la un pret dee 20 lei pe ora.

Număr anunț
DA24817352
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
FELEUDEAN MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38255567)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.800 RON
Valoare atribuită
28.800 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.800 RON

din 28.800 RON estimat