Atribuită
Cumpărare directă
Cazare a membrilor ORT privind Concertul extraordinar susținut de către Orchestra Română de Tineret, pentru a celebra „Ziua Culturii Naționale” la data de 15.01.2020, ora 19:00, sub bagheta dirijorului Gabriel Bebeșelea. Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 12-16.01.2020. 1 camera single * 4 nopti * 135 Lei/ camera/ noapte = 540 Lei 9 camere duble * 4 nopti * 164 Lei/ camera/ noapte = 5904 Lei Total: 6444 Lei (TVA inclus
- Număr anunț
- DA24825804
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.131,47 RON
- Valoare atribuită
- 6.131,47 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.