Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CURATENIE la sediul ITM satu Mare, pe perioada 01.01.2020-30.04.2020, cf act aditional, constand in 1.Operatiuni zilnice de curatenie:aerisirea incaperilor si intretinerea plantelor ornamentale. -curatat si dezinfectat grupuri sanitare; -evacuarea deseurilor din birouri si inlocuirea sacilor menajeri; -maturarea antistatica/aspirat birouri; -aprovizionarea cu consumabile(hartie igienica,deodorant wc,sapun lichid,saci menajeri,etc); -spalat pardoseli in birouri -alte servicii complementare pentru obtinerea curateniei; 2.Operatiuni saptamanale de curatenie 3.Operatiuni trimestriale de curatenie 4.Operatiuni semestriale de curatenie
- Număr anunț
- DA24809108
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
- Furnizor / câștigător
- BLUE SKY CLEANING SRL (CUI 31344454)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.