Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul Public Directia Politia Locala Slatina doreste sa achizitioneze abonamentul software de documentație legislativă Lege 5 Online Administrație Expert pentru un număr de 10 utilizatori pentru o perioada de patru luni. Funcționalități software ale legislației Lege 5 Online: - căutare rapidă la nivelul întregii baze de date și obținere rezultate relevante; - formă consolidate a actului pentru orice data calendaristică; - compară automat textul și primește evidențiate toate modificările (până la nivel de semn de punctuație); - acceseaza rapid, chiar la nivel de paragraf, normele de aplicare aferente; - compară două versiuni consolidate ale actului și se primesc evidențiate toate diferențele dintre acestea/modificări legislative (până la nivel de semn de punctuație); - corespondență reglementări anterioare, compară orice act din baza de date cu legislația reglementată anterior de 1 sau mai multe acte și primește comparat evoluția legislației evidențiată la nivel de paragraf; - citește cele mai noi comentarii expert pe cele mai importante acte; - realizează notițe personale pe text; - comentează și scrie notițe împreună cu ceilalți colegi utilizatori de Lege 5 Online; - descarcă și tipărește documentul; - primește notificări asupra modificărilor/noutăților legislative pe actele setate ca și favorite și asupra domeniilor de interes.
- Număr anunț
- DA24819109
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA POLITIA LOCALA SLATINA (CUI 35782490)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026 RON
- Valoare atribuită
- 1.026 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.