Atribuită
Cumpărare directă
4x DigiNet Business Acces internet (PPPoE) 300 Mbps (172 LEI fara TVA) lunar, total 1 luna = 172 LEI 5x Cablu Tv Analogic (109.25 LEI fara TVA) lunar, total 1 luna = 109.25 LEI LEI 1x Digi Internet Business 150 mbps (239 LEI fara TVA) lunar, total 1 luna = 239 LEI LEI
- Număr anunț
- DA24806855
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,25 RON
- Valoare atribuită
- 520,25 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.