Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un bilet avion Cluj-Napoca-Bucuresti și retur pentru perioada 15.01.2020 - 16.01.2020, pentru pe numele de MARCU FELIX FLORIN

Număr anunț
DA24815027
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,43 RON
Valoare atribuită
514,43 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,43 RON

din 514,43 RON estimat