Atribuită Cumpărare directă

Producator:ZENTIVA INTERNATIONAL A.S. HLOHOVEC SUCURSALA BUCURESTI tva:9% dci:AMINOPHYLLINUM

Număr anunț
DA24818691
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,64 RON
Valoare atribuită
824,64 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,64 RON

din 824,64 RON estimat