Atribuită Cumpărare directă

Unitate cilindru negru compatibil OKI B411 / B412 / MB472 / B4xx / B5xx / MB4xx / MB5xx, Drum Unit 44574302 Unitate imagine negru Drum Unit OKI MB 472 B4/B5/MB4/MB5 cod 44574302; compatibil cu B411/B412 Unitate de imagine negru Drum Unit OKI MB 472 Unitate de imagine negru Drum Unit OKI EP CART-B4/B5/MB4/MB5 cod 44574302; compatibil cu B411/B412/B431/B432/B512/MB461/MB471/MB472/MB491/MB492/MB562, capacitate 25k pag Drum Unit OKI 44574302 Unitate de imagine OKI 44574302 PRODUS COMPATIBIL Transport gratuit . tig2412e Drum Unit Oki B411, B431, B432, MB472, MB491, MB461 - compatibil Rainbow Box bc131l 1s ep153l s

Număr anunț
DA24809781
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,23 RON
Valoare atribuită
167,23 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,23 RON

din 167,23 RON estimat