Atribuită Cumpărare directă

Sistem Informatic Integrat "eXpert bugetar" - compus din urmatoarele module: - Modul Buget si ALOP - Modul Contabilitate Financiara - Modul Contabilitate de Gestiune - Modul Venituri (Impozite si Taxe Locale si alte venituri) - Modul Salarizare - Modul Situatii Financiare lunare, trimestriale si anuale cu export automat în programele Directiei Generale a Finantelor Publice.

Număr anunț
DA24824646
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
48444000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat