Atribuită
Cumpărare directă
ACE seringa 1.2X 40mm(18G) ROZ BUC 500 ACE SERINGA 0.7X40 NEGRE 22g BUC 300 ACE VACUTAINER 21G BUC 200 ALCOOL 500ML FLC 48 APA OXIGENATA 200ML BUC 48 CANULE OXIGEN ADULTI BUC 50 FESI 10/10 BUC 150 FESI 10/20 BUC 50 HOLDERE BUC 50 LAME BISTURIU NR.23 BUC 100 MANUSI CHIRURGICALE NR. 7.5 Perechi 50 MANUSI CHIRURGICALE NR.6,5 Perechi 50 MANUSI CHIRURGICALE NR.8 Perechi 50 MANUSI EXAM. PUDRATE NR.L BUC 1000 MANUSI EXAM.S BUC 2000 MANUSI EXAMINARE NEP M BUC 3000 MANUSI EXAMINARE NEPUDRATE S BUC 2000 MANUSI CHIRURGICALE NR. 7 Perechi 50 PERFUZOR BUC 1000 PUNGA URINA BUC 50 ROMPLAST 5/5 BUC 70 SERINGA 10 ML BUC 2000 SERINGA 20 ML BUC 1500 SERINGA 2ML BUC 300 SERINGA 5ML BUC 1000 SONDE FOLEY 16 BUC 30 SONDE FOLEY CH 18 BUC 30 TESTE GLICEMIE BUC 200 TIFON M 200 VACUTAINER 2ML DOP MOV BUC 300 VACUTAINER 6ML DOP ROSU BUC 400 VACUTAINER VSH 1,6ML BUC 300 VATA 200 g BUC 20
- Număr anunț
- DA24806487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.406,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.406,10 RON
- Data publicării
- 03.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.