Atribuită
Cumpărare directă
1)NICERGOLINA LPH 30 mg X 30 COMPR. FILM. 30mg LABORMED PHARMA SA. 2) GABAPENTIN AUROBINDO 300MG*50CPS . 3)TIAPRIDAL 100 mg X 20 COMPR. 100mg SANOFI ROMANIA S.R.L (W63530001) \ CUTIE CU 2 BLIST. PVC/AL X 10 COMPR. 4)CONVULEX 300 mg X 100 CAPS. MOI GASTROREZ. 300mg CUTIE CU 5 BLIST. PVDC-PVC/AL X 20 CAPS. MOI GASTR. 5)CONVULEX 500 mg X 100 CAPS. MOI GASTROREZ. 500mg. 6)Carbamazepina (Carbepsil) 200mg CARBAMAZEPINA 200 mg este indicată în: tratamentul epilepsiei: convulsii parţiale simple (convulsii focale), convulsii parţiale complexe (convulsii psihomotorii) cu sau fără generalizare secundară; convulsii generalizate tonico-clonice (epilepsie grand mal); Carbamazepina nu este eficace în crizele akinetice (petit mal) şi convulsiile mioclonice. Mai mult unele evidenţe sugerează o exacerbare a convulsiilor ce poate surveni la pacienţii cu absenţe atipice. tratamentul nevralgiei de trigemen (idiopatică sau din scleroza multiplă); tratamentul nevralgiei de glosofaringian; tratamentul neuropatiei diabetice; prevenirea convulsiilor în sindromul de sevraj alcoolic; profilaxia tulburărilor maniaco-depresive la pacienţii care nu răspund la terapia cu litiu. 7)DEPAKINE CHRONO 300 mg X 100 COMPR. ELIB. PREL. 300mg SANOFI ROMANIA SRL (W64667001) \ CUTIE X 2 FLAC. DIN PP X 50 COMPR. ELIB. PREL
- Număr anunț
- DA24819815
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,20 RON
- Valoare atribuită
- 442,20 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.