Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de produse conform ofertei o-126027 ce contine: HH90.1 Densimetru ROTH, 0.900 - 1.000 g/cm³ - 2 buc - 61.69 x 2 buc - 123.38 lei fara TVA HH91.1 Densimetru ROTH, 1.000 - 1.100 g/cm³ - 2 buc - 69.06 x 2 buc - 138.12 lei fara TVA 025.01.050 Pahare Berzelius ISOLAB, forma joasa, 50 mL, 10 buc - 1 buc - 41.44 lei fara TVA Furnizori Carl Roth si Isolab, Germania
- Număr anunț
- DA24839331
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,94 RON
- Valoare atribuită
- 302,94 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.