Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTATOR 12V/1A KM-PS2 BUC 2.00 BALUN PASIV KM-BP01A BUC 2.00 MATERIALE CONECTARE PC LA NET (BIBLIOTECA) BUC 1.00 SWITCH 5 PORTURI TP-LINK TL-SF1005D BUC 1.00 EXTENSIE RETEA CF FISA (ASISTENTA SOCIALA) BUC 1.00 BATERIE UPS 12V 7.2AH WELL BUC 1.00

Număr anunț
DA24838811
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
50311400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,05 RON
Valoare atribuită
405,05 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,05 RON

din 405,05 RON estimat