Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII PRESTATE DE TEHNICIENI AUDIO/SUNETIST pentru desfasurarea spectacolelor dedicate " ZILEI CULTURII NATIONALE" 15.01.2020 si organizate de catre Casa de Cultura si Scoala Gimnaziala Mihai Voda. Serviciile cuprind urmatoarele - servicii asigurate pe sistemul de sunet al prestatorului- buna functionare a sistemului de sonorizare prin reglaje tehnice adecvate - asigura sonorizarea a tuturor instrumentelor si a solistilor vocali - player negative
- Număr anunț
- DA24829649
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC MOMENT S.R.L. (CUI 24294922)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.