Atribuită Cumpărare directă

Servicii sociale de tip rezidential-case de locuit de tip familial conform anunt de publicitate ADV1122710

Număr anunț
DA24807706
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "PROVITA TARGOVISTE 2003" (CUI 15924794)
Cod CPV
85311300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833.112 RON
Valoare atribuită
833.112 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833.112 RON

din 833.112 RON estimat