Atribuită
Cumpărare directă
Rovinieta valabila 12 luni pentru vehicul categoria A, 2 bucati: CT 64 ANR, cu nr. sasiu UU1HSDACN49713784, valabilitate in perioada 01.02.2020 - 31.01.2021 si CT 76 ANR cu nr. sasiu TMAJT81AAFJ652012, valabilitate in perioada 01.02.2020 - 31.01.2021. Rovinieta valabila 12 luni pentru vehicul categoria B, 1 bucata: CT 70 ANR cu nr. sasiu MMCJNKB40FD819636, valabilitate in perioada .02.2020 - 31.01.2021.
- Număr anunț
- DA24834876
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,38 RON
- Valoare atribuită
- 610,38 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.