Atribuită Cumpărare directă

ETAMSILAT ZENTIVA 250MG 5FIOLE*2ML - ETAMSYLATUM Produsul va fi insotit de APP si cu termen de valabilitate de cel putin 1 an

Număr anunț
DA24839384
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,60 RON
Valoare atribuită
195,60 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,60 RON

din 195,60 RON estimat