Atribuită Cumpărare directă

Pulbere concentrat destinat curatarii si dezinfectiei de nivel inalt a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, fungicida, micobactericida, virucida, sporicida (incl. Clostridium dificile). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN13624, EN13697, EN14348, EN14476, EN13704. Producator - Dr. Schumacher (Germania).

Număr anunț
DA24827964
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,02 RON
Valoare atribuită
379,02 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,02 RON

din 379,02 RON estimat