Atribuită Cumpărare directă

Contract cu valabilitate pana la 31.12.2020.Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate,pana la definitivarea bugetului pentru anul curent.

Număr anunț
DA24836130
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL COMPANY SA (CUI 5945730)
Cod CPV
09221200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat