Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport marfa (maxim 3,5 T) si/sau persoane (maxim 4 persoane)in limita a 100 km zilnic si maxim 8 ore zilnic(la dispozitia beneficiarului)in programul legal de lucru.

Număr anunț
DA24812582
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
NICK GENERAL TRANS 94 SRL (CUI 5890520)
Cod CPV
60183000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.296 RON
Valoare atribuită
76.296 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.296 RON

din 76.296 RON estimat