Atribuită Cumpărare directă

Arnetin 50mg/2ml sol.inj*5f*2ml (RANITIDINUM),Adrenostazin 1.5mg sol.inj/perf*5f*5ml (CARBAZOCHROMI SALICYLAS) PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24840430
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792,80 RON
Valoare atribuită
792,80 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792,80 RON

din 792,80 RON estimat