Atribuită
Cumpărare directă
GIGASEPT AF FORTE - dezinfectant fara aldehida pentru dezinfectia combinata si curatare. Dezinfectia si curatarea endoscoapelor rigide si flexibile, al accesoriilor de anestezie, mastilor de respirat, instrumentelor chirurgicale, etc. Spectru larg de actiune. Respecta noile metode standardizate si normele Europene. Solutia de lucru activa 7 zile. Compozitia optima ofera timpi de expunere redusi chiar si la un nivel de contaminare ridicat. Potrivit pentru utilizare ultrasonica. Aroma placuta. Dispozitiv medical - Declaratie de conformitate eliberata de producator. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret : /canistra 5 litri
- Număr anunț
- DA24826197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.