Atribuită Cumpărare directă

Agenti degresanti R2552/20.12.2019, R2912/31.12.2019

Număr anunț
DA24815744
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
39831220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,76 RON
Valoare atribuită
1.508,76 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,76 RON

din 1.508,76 RON estimat