Atribuită Cumpărare directă

biscuiti bissrol/62gr 237 buc la sediu

Număr anunț
DA24840441
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
15821200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,75 RON
Valoare atribuită
177,75 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,75 RON

din 177,75 RON estimat