Atribuită Cumpărare directă

: LEXMARK DRUM 560Z,BK,60K,B2338/2442/2546/2650DN/DW,M1242/1246/3250,MS321/421/521/621DN,DW,ORIGINAL BUC 2,00 LEXMARK TONER B232000,BK,3K,B2338,2442,2546,2546,2650,2650,MB2338,2442,2546,2546,2650,ORIGINAL BUC 4,00

Număr anunț
DA24832204
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.534 RON
Valoare atribuită
1.534 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.534 RON

din 1.534 RON estimat