Atribuită Cumpărare directă

Carburant care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 228:iulie 2008, Standardul roman SR EN228:decembrie 2008.

Număr anunț
DA24822597
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.570 RON
Valoare atribuită
6.570 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.570 RON

din 6.570 RON estimat