Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE 1 FANTA ORANGE 0,5PET 7 MULLER SMANTANA 24% 950G 1 HOCHLAND TELEMEA 350G 2,882 SPEC. PIEPT PUI KG 1,760 SPECIALITATE PULPA PORC KG 8 TCHIBO CAF.CR.RI10X7,6G 8 TCHIBO CAF.ES.DEC 10X7G 1 MORCOV CUBURI 2.5KG 1 MOMENTIS ZAHAR 200X5G S. 4 BOROMIR LEMON CAKE 250G 3,256 LAMAI TR KG CI VRAC 5,334 TELINA RO KG C.I VRAC 10 PULPA INF PUI OS IQF CG.1,5 K 1 ROSII CHERRY ES 500G CI 10 CONTEC CASTRAVETI 9-12CM 4150 5,212 MERE GOLDEN RO KG C.II VRAC 1 OET.ZAHAR PUDR.CU AR.VANI.80G 12 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G 3 FABRICA AM.AMAN.CIO250G 2,444 CASTRAVETI FABIO GR CI VRAC 4 EDENIA ALUAT FOIETAJ 800G 1 COCA COLA 2,0PET 3 AVIKO CARTOFI CONGELATI 2500G 1 D ALE GURII CIUPERCI TA.400G 3 ARDEI CUBURI 2,5KG 3 FA.AROMFR.CAPS FRU20X2G 20,320 CEAPA GALBENA AT KG CI 8 MORCOVI RO 1KG C.I 4 D ALE GURII SARE M.GRUN.1KG 2 OLYMPIA BORS 1L 3 OLY.IAURT SP.GRECESC 10% 900G 14,685 FILE PIEPT PUI BAX KG TRAN 20 MARAR RO. LG. C.I 9,010 MUSCHI FILE KG 34,860 CEAFA PORC DEZOSATA CONG. KG 19,660 ROSII TR. KG. CI 12,105 SOLOM. CASCAVAL RUCAR CCA.2K 2 PULPE PUI INTREGI BAX 10 KG 3 ORLANDO PIPER MACI.200G 1 SAL.CU ICR.CRAP SI CEAPA 500G 20 ARPIS MALAI DEGERM1KG 20 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG 30 BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L 30 BEKESI FAINA BL55 1KG 1,976 ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI VRA 20 POLSKI ZAHAR ALB 1KG 2 DELMA SANDVIS 1KG 1 TPS MIERE POLIFLORA 50X15G 8 DELACO LAPTE CAFEA 10X7,5G 2 CAMARA VERDE MAZARE BOABE2,5K 1 FASOLE VERDE TAIATA 2,5KG 2 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN 2,5K 4 DELIKAT LEGUME 2X400G-25% 8 FORTUNA RENDEZ
- Număr anunț
- DA24818283
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.496,69 RON
- Valoare atribuită
- 5.496,69 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.