Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE FRANA SPATE DACIA LOGAN MCV - INLOCUIT SABOTI - INLOCUIT SET ARCURI SABOTI - INLOCUIT CABLURI FRANA - INLOCUIT RULMENT ROATA SPATE DREAPTA

Număr anunț
DA24828297
Autoritate contractantă
COMUNA CUCA (CUI 3127000)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,57 RON
Valoare atribuită
928,57 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,57 RON

din 928,57 RON estimat