Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta instalatie de detectare, semnalizare si avertizare in caz de incendiu si verificare hidranti interiori si exteriori la Gradinita cu program prelungit din Sos. Independentiei, nr. 2, Comuna Domnesti, Judetul Ilfov.

Număr anunț
DA24838000
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.789 RON
Valoare atribuită
1.789 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.789 RON

din 1.789 RON estimat