Atribuită Cumpărare directă

servicii de service si intretinere calculatoare, devirusare, instalare sistem operare pe calculatoare, instalare drivere, pachete office, recuperare date.

Număr anunț
DA24841081
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA REVIGA (CUI 33559824)
Furnizor / câștigător
PRO SOFT DESIGN S.R.L. (CUI 15730461)
Cod CPV
50311400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat